Najít si nový domov je jistě radost, ale pro někoho i starost. To však neplatí pro naše klienty! Naše realitní kancelář se o své zákazníky spolehlivě stará a dělá maximum pro to, aby bezstarostně zakoupili či prodali svoji nemovitost. V oboru nemovitostí se snažíme našim klientům poskytnout komplexní služby při prodeji i pronájmu nemovitostí.Realitní kancelář Plzeň , poskytuje kompletní právní služby, zdarma kalkulace návrhu financování nemovitostí přes hypoteční banky, stavební spoření, odhady a ocenění nemovitostí, naše klienty zastupujeme při jednání před katastrálním úřadem.

Realitní kancelář Plzeň, HIT reality v Plzni za dobu své existence na trhu získala mnoho zkušeností s prodejem nemovitostí, proto se můžeme vydávat za opravdové profesionály v oboru realit pro Plzeňský kraj.

V našem katalogu realitní kanceláře najdete velký výběr realit v Plzeňském kraji, ale pokud si přesto kupující nevybere, máme speciální databázi poptávajících klientů. Registrací do poptávkového systému se dostanete jako jediní k našim VIP nabídkám = nabídky za výborné ceny, které se na internetu neohřejí a Vy je dostanete přímo do své emailové schránky, od naší realitní kanceláře v Plzni.

Neváhejte se obrátit na naše vyškolené makléře! HIT Reality , Realitní kancelář Plzeň ,  Vám vyjde vstříc za každé situace!

Realitní kancelář Plzeň ,

HIT reality- Harantova 14,Plzeň, VOLEJTE ZDARMA 800 70 60 50