hit reality stage na pekelném ostrově

Sponzorujeme kulturu tak jako každým rokem nás najdete na rockovém festivalu Pekelný ostrov, který se koná první červencový víkend v areál ostrova „U mlýna“ Těšit se můžete na :Lordi, Divokej Bill, Rybičky 48, Harlej, Škwor, Walda Gang, Jaroslav Uhlíř, Pipes and Pints, Dymytry, Doga, Traktor, Truatenberk, Katapult, Vypsaná fixa, Alkehol, Komunál, Vilém Čok & Bypass

Jako každým rokem si v naší realitní kanceláři můžete koupit lístky na pekelný ostrov, který bude 5 až 6 července v Holýšově. Převážnou část hudební nabídky tvoří rockové kapely, a to jak české, tak i zahraniční. Místem konání je areál ostrova o rozloze 2,5 ha u města Holýšov. Jedná se skutečně o ostrov, který je lemován z části náhonem a z části řekou Radbuzou. Jedinou cestou do areálu je tedy most navazující na příjezdovou cestu od silnice č. 26.

Souboj Titánu 2016

13047843 1276441112370112 7300185760943846085 oNaše realitní kancelář se opět stala součástí galavečera bojových sportů známého jako Souboj titánů, který se v dubnu konal v plzeňské Lokomotivě.  Pro návštěvníky akce zde byl připraven i oblíbený fotokoutek, odkud si každý mohl odnést fotku se svými přáteli nebo s našimi krásnými hosteskami a zasoutěžit si navíc o 5000 Kč. Výhercem se stal ten, jehož fotka získala na facebookových stránkách HIT reality nejvíce lajků. Vítězům gratulujeme!

 

Pomozte nám zlepšit servis prodávajícím.

Staňte se naším kolegou.
Výherce soutěže o nejvíc lajků

 Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton je největší leteckou show na západě Čech. Akce byla pojata jako zábavná show pro celou rodinu. Pro návštěvníky akce zde byl připraven i  fotokoutek, odkud si každý mohl odnést fotku se svými přáteli a zasoutěžit si navíc o 5000 Kč. Výhercem se stal ten, jehož fotka získala na facebookových stránkách HIT reality nejvíce lajků. 

 

5. ročník Streetbal Challenge Pilsen se konal v sobotu 4. června na venkovních hřištích v areálu Městké haly na Slovanech. Určený byl pro kategorie U10, U12, U14, 

 Jízda historickým trolejbusem Škoda Tr9

Jako velcí patrioti a milovníci krásných věcí jsme se ve společnosti HIT reality rozhodli uspořádat pro své klienty, zájemce o informace z oboru realit i zvědavce jízdu městem historickým trolejbusem Škoda Tr9 v rámci s naší kampaně VYBER SI SVÉHO MAKLÉŘE. Ve středu 8. června od 13:00 do 18:00 hodin se s Vámi budou tímto krasavcem po ulicích prohánět i naši makléři, které tak budete moci blíže poznat, oslovit je se svými otázkami z oboru realit, či s nimi prostě „pokecat“. Trolejbusy k Plzni neodmyslitelně patří již od smutných časů druhé světové války. „Té er devítky“ vozily Plzeňany od poloviny 60.let a jsou druhým nejvyráběnějším trolejbusem na světě. Kapacita vozu je omezená, objednejte si tedy prosím jízdenky již nyní.

 

 

Výherce soutěže o nejvyšší počet lajků jedné fotografie ze Dne ve vzduchu na letišti Plasy na profilu facebook.com/hitreality.

Balónová show 2016

 

Sponzory oblíbené rodinné akce Balónová show  a opět jsme si pro Vás u našeho stánku připravili řadu pozorností a soutěží. Tradiční program letos obohatila autogramiáda plzeňských sportovců – hokejistů HC Škoda Plzeň, fotbalistů FC Viktoria Plzeň a házenkářů Talent MAT Plzeň. 

 

parkovištěReality Plzeň, projekt opakovatelný mnohými dalšími městy v České republice vzniká v Plzni. Potřeba řešit neutěšený stav parkování v centrech větších měst, ale nejen v nich, je zřejmá každému, kdo se v nich pohybuje.
13.04.2010 - Finance - Asociace PPP – reality Plzeň