Jako každým rokem si v naší realitní kanceláři můžete koupit lístky na pekelný ostrov, který bude 5 až 6 července v Holýšově. Převážnou část hudební nabídky tvoří rockové kapely, a to jak české, tak i zahraniční. Místem konání je areál ostrova o rozloze 2,5 ha u města Holýšov. Jedná se skutečně o ostrov, který je lemován z části náhonem a z části řekou Radbuzou. Jedinou cestou do areálu je tedy most navazující na příjezdovou cestu od silnice č. 26.

hit reality stage na pekelném ostrově

Sponzorujeme kulturu tak jako každým rokem nás najdete na rockovém festivalu Pekelný ostrov, který se koná první červencový víkend v areál ostrova „U mlýna“ Těšit se můžete na :Lordi, Divokej Bill, Rybičky 48, Harlej, Škwor, Walda Gang, Jaroslav Uhlíř, Pipes and Pints, Dymytry, Doga, Traktor, Truatenberk, Katapult, Vypsaná fixa, Alkehol, Komunál, Vilém Čok & Bypass

Balónová show 2016

 

Sponzory oblíbené rodinné akce Balónová show  a opět jsme si pro Vás u našeho stánku připravili řadu pozorností a soutěží. Tradiční program letos obohatila autogramiáda plzeňských sportovců – hokejistů HC Škoda Plzeň, fotbalistů FC Viktoria Plzeň a házenkářů Talent MAT Plzeň. 

 

Pomozte nám zlepšit servis prodávajícím.

Staňte se naším kolegou.

contribution-14381619235359-0

Již tradiční spolupráci na pořádání Chod rock festu jsme nepodcenili ani letos. Opět kvalitně obsazený rockový festival kapelami Mňága A Žďorp, Katapult, Harlej, David Koller & Band, Turbo, Walda Gang a dalšími, rozezpíval celé Domažlice. Díky slunečnému počasí a všudypřítomné dobré náladě se pozitivně zapsal do paměti každého návštěvníka.

 

 

 Jízda historickým trolejbusem Škoda Tr9

Jako velcí patrioti a milovníci krásných věcí jsme se ve společnosti HIT reality rozhodli uspořádat pro své klienty, zájemce o informace z oboru realit i zvědavce jízdu městem historickým trolejbusem Škoda Tr9 v rámci s naší kampaně VYBER SI SVÉHO MAKLÉŘE. Ve středu 8. června od 13:00 do 18:00 hodin se s Vámi budou tímto krasavcem po ulicích prohánět i naši makléři, které tak budete moci blíže poznat, oslovit je se svými otázkami z oboru realit, či s nimi prostě „pokecat“. Trolejbusy k Plzni neodmyslitelně patří již od smutných časů druhé světové války. „Té er devítky“ vozily Plzeňany od poloviny 60.let a jsou druhým nejvyráběnějším trolejbusem na světě. Kapacita vozu je omezená, objednejte si tedy prosím jízdenky již nyní.

 

 

5. ročník Streetbal Challenge Pilsen se konal v sobotu 4. června na venkovních hřištích v areálu Městké haly na Slovanech. Určený byl pro kategorie U10, U12, U14, 

V sobotu 28.5.2016 v Chlumčanech proběhly závody ČP v letním biatlonu. v disciplíně ve které se pojí dvě rozdílné pohybové činnosti běh a střelba. Naše kancelář podporuje mladé sportovce a tak ani u této akce nesměla bychět. 

Výherce soutěže o nejvyšší počet lajků jedné fotografie ze Dne ve vzduchu na letišti Plasy na profilu facebook.com/hitreality.

Výherce soutěže o nejvíc lajků

Výherce soutěže o nejvíc lajků jedné fotografie ze Souboje Titánů 15.4.2016 na profilu facebook.com/hitreality